UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ze smutkiem przeczytałem tę informację. Mam wrażenie, że sekcja modelarska była zbyt słabo reklamowana w MDK i w mieście. Nie znam tego nauczyciela i nie wiem jakie modele ci chłopcy budowali. Jestem seniorem w tej dziedzinie i kilkakrotnie spotkałem się na lotnisku modelarskim Aeroklubu Elbląskiego z pytaniami rodziców o modelarnię. Zazwyczaj wspominałem o MDK. My tworzymy nieformalną grupę zapaleńców i latamy dzięki uprzejmości Dyrekcji AE. Jak długo, nie wiemy. Mamy swoją modelarnię ale aby pracować z dziećmi trzeba teraz mieć papiery pedagoga. Nasze uprawnienia instruktorskie to dzisiaj za mało. Takie przepisy. Wielka szkoda, że nikt nie chce pielęgnować zdolności politechnicznych dzieci i młodzieży.

pelikan

Anuluj