UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moim skromnym zdaniem, wszystko sie zmienia. Moda na zajęcia pozalekcyjne, jeśli chodzi o ich wybór także. Skoro dzieci i rodzice wolą uczestniczyć w innych formach czasu wolnego i do tego jest zainteresowanie, np. Pracownia folkowa, ( zapytam retorycznie), czemu nie? Nie jestem osobiście "wielbicielem" Pani Dyrektor MDK, ale w tym przypadku podjąłbym taką samą decyzję.
Ceba