UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci co pracują u prywaciarza Janusza dziwią się i oburzają, a to po prostu kodeks pracy. W Januszeksach go nie stosują, ale w instytucjach czy urzędach musi być prawilnie - przynajmniej w tym zakresie - bo inaczej PIP by ich pozamiatał. A ocena pracy urzędników z UM to już zupełnie inna bajka.