UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinni mieć dyżur. Zgodnie z Kodeksem Pracy nie wszyscy urzędnicy powinni mieć wolne tego samego dnia (nie ma takiego zapisu).


Anuluj