UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ci co pracują u prywaciarza Janusza dziwią się i oburzają, a to po prostu kodeks pracy. W Januszeksach go nie stosują, ale w instytucjach czy urzędach musi być prawilnie - przynajmniej w tym zakresie - bo inaczej PIP by ich pozamiatał. A ocena pracy urzędników z UM to już zupełnie inna bajka.