UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie, no oczywiście cały urząd ma być na usługi jaśnie pana, bo akurat będzie miał czas i zaszczyci swoją osobą urząd. A co by było gdybyś przyszedł i akurat ten wybrany pracownik by był na wolnym, zgodnie z kodeksem pracy ? Urząd działa na wniosek, więc jak będziesz w tej delegacji to zadzwoń, zapytaj i złóż wniosek w swojej sprawie. I tak załatwisz temat bez konieczności przerywania delegacji. Proste, prawda ?
pozytywny-elblążanin