UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie, no oczywiście cały urząd ma być na usługi jaśnie pana, bo akurat będzie miał czas i zaszczyci swoją osobą urząd. A co by było gdybyś przyszedł i akurat ten wybrany pracownik by był na wolnym, zgodnie z kodeksem pracy ? Urząd działa na wniosek, więc jak będziesz w tej delegacji to zadzwoń, zapytaj i złóż wniosek w swojej sprawie. I tak załatwisz temat bez konieczności przerywania delegacji. Proste, prawda ?

pozytywny-elblążanin