UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja również pracuję w delegacjach i myślałem, że załatwię swoją sprawę w UM, ale nie - tradycyjnie pod górkę podatnikom.
Ja również pracuję w delegacjach i myślałem, że załatwię swoją sprawę w UM, ale nie - tradycyjnie pod górkę podatnikom.