A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie znam się na sprawach ciepłownictwa elbląskiego, ale nie rozumiem dlaczego nigdy nie skorzystało z usług czy współpracy z Zamechem / ABB / Alstom / GE ?
@Poruszony.. - Miało być pod własnym domem, ale sztuczna inteligencja wie lepiej.
Bo w EPECU - też się nie znali I byli za mali by konkurować z Elektrociepłownią- marzenia mają do dziś, chcą zbudować ciepłownię tak jak sołtys wieś, tylko pieniądze gdzieś, EPEC to firma miejska, tak samo zarządzana jak całe miasto - z bòlami I wiecznymi dziurami w budżecie, ale o tym to już chyba wiecie.
Wymienione firmy nie produkują silników a turbiny. Turbiny najlepiej sprawdzają się w energetyce zawodowej, natomiast silniki ze względu na możliwość elastycznej pracy, są częściej stosowane w ciepłownictwie.
W zamian Zamechu i przemysłu ciężkiego i zbrojeniowego mamy Plecak Ewakuacyjny. PO co nam C P K jak jest lotnisko w Berlinie... PO co nam rolnictwo Polskie jak jest unijne
blog na biomasę????? co to takiego.... kto tam u was te wypociny tworzy? chyba dyplom z ESKK macie
Elblążanie czekają z niecierpliwością na kolejną podwyżkę ciepłej wody i ogrzewania z uśmiechem
Od czasu wyboru nowego Prezydenta miasto i region nawiedzają złe wydarzenia. Jakieś fatum, zły urok czy coś. EKO kończy a EPEC miał dużo zbudować i nie zaczął. Port odpływa tak, że już go nawet na horyzoncie nie widać. Tony śniętych ryb pływały w kanale i okolicznych wodach. Jakaś powódź nawiedziła Elbląg i zalało trochę miasta. Niedawno spaliło się ZUO. GE się ewakuuje. Może ktoś powinien odczynić i zdjąć zły urok. Odprawić rytuał oczyszczający. Specjalna kąpiel w wannie wstawionej do gabinetu, w ciepłej wodzie, z dodatkiem morskiej soli i z ziołami rumianku. Koniecznie przy zapalonej świecy trzeba trzykrotnie zanurzyć Prezydenta w tym płynie oczyszczającym ze złych uroków. Coś trzeba zrobić, żeby los był łaskawy dla Elbląga a Prezydent przynosił szczęście miastu a nie zły urok.
@Czy - To jaroslaw rzucil klatwe
@Czy - Kłamstwo za kłamstwem: EKO prowadzi kilkanaście inwestycji, EPEC kończy etap przygotowawczy, port dostał promesę finansowania i zaczyna studium wykonalności, śnięte ryby to m. in. efekt prac w korycie rzeki pod port, powódź jak co kilka lat (odpowiedzialność polskich wód), pożar zuo to niefortunny przypadek (choć zawiodła ochrona wg mnie) ale dzięki temu zuo dostanie sprzęt segregujący o 2-3 generacje nowszy, GE od kilku miesięcy inwestuje sto kilkadziesiąt milionów w elbląski zakład bo rynek turbin gazowych hula jak nigdy (równolegle trwa cały czas nabór do załogi). Skończ kłamać nieuku i zainteresuj tym, o czym piszesz - to nie jest wiedza tajemna.