UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo w EPECU - też się nie znali I byli za mali by konkurować z Elektrociepłownią- marzenia mają do dziś, chcą zbudować ciepłownię tak jak sołtys wieś, tylko pieniądze gdzieś, EPEC to firma miejska, tak samo zarządzana jak całe miasto - z bòlami I wiecznymi dziurami w budżecie, ale o tym to już chyba wiecie.

BBT.