UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od czasu wyboru nowego Prezydenta miasto i region nawiedzają złe wydarzenia. Jakieś fatum, zły urok czy coś. EKO kończy a EPEC miał dużo zbudować i nie zaczął. Port odpływa tak, że już go nawet na horyzoncie nie widać. Tony śniętych ryb pływały w kanale i okolicznych wodach. Jakaś powódź nawiedziła Elbląg i zalało trochę miasta. Niedawno spaliło się ZUO. GE się ewakuuje. Może ktoś powinien odczynić i zdjąć zły urok. Odprawić rytuał oczyszczający. Specjalna kąpiel w wannie wstawionej do gabinetu, w ciepłej wodzie, z dodatkiem morskiej soli i z ziołami rumianku. Koniecznie przy zapalonej świecy trzeba trzykrotnie zanurzyć Prezydenta w tym płynie oczyszczającym ze złych uroków. Coś trzeba zrobić, żeby los był łaskawy dla Elbląga a Prezydent przynosił szczęście miastu a nie zły urok.

Czy