UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie znam się na sprawach ciepłownictwa elbląskiego, ale nie rozumiem dlaczego nigdy nie skorzystało z usług czy współpracy z Zamechem / ABB / Alstom / GE ?


Anuluj