UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie znam się na sprawach ciepłownictwa elbląskiego, ale nie rozumiem dlaczego nigdy nie skorzystało z usług czy współpracy z Zamechem / ABB / Alstom / GE ?
Nie znam się na sprawach ciepłownictwa elbląskiego, ale nie rozumiem dlaczego nigdy nie skorzystało z usług czy współpracy z Zamechem / ABB / Alstom / GE ?