UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo w EPECU - też się nie znali I byli za mali by konkurować z Elektrociepłownią- marzenia mają do dziś, chcą zbudować ciepłownię tak jak sołtys wieś, tylko pieniądze gdzieś, EPEC to firma miejska, tak samo zarządzana jak całe miasto - z bòlami I wiecznymi dziurami w budżecie, ale o tym to już chyba wiecie.
BBT.