24
30.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają nieroby i spisiałe trole. Za to obajtki, wilki i śliwki zadbali o wszystko tak, że mucha nie siada. Pan Marek to spoko gość i jak najbardziej można Go nazwać promotorem wszelkich inicjatyw rowerowych, odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, a to że smutne piwożłopy mający ostatni kontakt z rowerem po komunii wyją i narzekają wcale nie dziwi, za dużo wysiłku dla nich - fizycznego i intelektualnego
Rowerowy Dziad (2025.10.31)

info

2  
  2
A kiedy będzie bezpieczny przejazd na ścieżce do Krasnego Lasu na wysokości mostku. Od lipca stoją pachołki na samym zakręcie..
(2025.10.31)

info

0  
  0
a twoi po wpadkach w okresie nawet 2 tygodniowych rządów na pytanie dot. tychże osób, odpowiadają nie znam to, nie mój kolega, nie wiem o co chodzi, a w ogóle to wina... , czyż nie tak?
(2025.10.31)
@Pompka od riwera - Rowery miejskie to bardzo kiepski pomysł. W Łodzi obsługa tego programu kosztuje miliony złotych a wykorzystanie rowerów przez mieszkańców jest znikome. za pieniądze wydane na obsługę rowerów miejskich wystarczyło na rower dla każdego mieszkańca i jeszcze dużo pieniędzy by zostało.
(2025.10.31)