Wybrany wątek opinii

Panie od rowerów, Kamm, dla czego do tej pory w Elblągu nie ma rowerów miejskich, tak jak w inn miastach ? Takiś pan eko, a o wszystko trzeba się dopomina, podpowiada. Taki z pana " oficer rowerowy" jak dziurawa dentka.
Pompka od riwera (2025.10.30)
@Pompka od riwera - Rowery miejskie to bardzo kiepski pomysł. W Łodzi obsługa tego programu kosztuje miliony złotych a wykorzystanie rowerów przez mieszkańców jest znikome. za pieniądze wydane na obsługę rowerów miejskich wystarczyło na rower dla każdego mieszkańca i jeszcze dużo pieniędzy by zostało.
(2025.10.31)
Powrót do komentarzy