Wybrany wątek opinii
Panie od rowerów, Kamm, dla czego do tej pory w Elblągu nie ma rowerów miejskich, tak jak w inn miastach ? Takiś pan eko, a o wszystko trzeba się dopomina, podpowiada. Taki z pana " oficer rowerowy" jak dziurawa dentka.
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
@Pompka od riwera - Rowery miejskie to bardzo kiepski pomysł. W Łodzi obsługa tego programu kosztuje miliony złotych a wykorzystanie rowerów przez mieszkańców jest znikome. za pieniądze wydane na obsługę rowerów miejskich wystarczyło na rower dla każdego mieszkańca i jeszcze dużo pieniędzy by zostało.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0