24
30.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Bikepark Truso - A jakby co to swoich będziemy bronić do końca.... Doktryna nojmana....
(2025.10.30)
kto do h... dzisiaj stosuje karty rowerowe ????
sieczka (2025.10.30)
ziomuś nie dostał się do rady miasta a że ktos miał wobec niego poczucie długu z jakiegoś powodu to mu otworzył stanowisko i stworzył stołek.
klisio (2025.10.30)

info

6  
  2
przydałby się kontrpas od browarnej(metalzbyt)do krakusa
(2025.10.30)

info

2  
  3
@sieczka - dzieci które ukończyły 10 lat, a nie ukończyły 18
(2025.10.30)
Czy Marek Kamm to ma jakąś posade dożywotnią "rowerowego" ? Czasy się zmieniają, prezydenci, opcje polityczne władzy a Kamm zawsze na stołku "rowerowego" od kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat. Może czas wybrać innego człowieka od rowerów ?
(2025.10.30)
Bo mój mąż jest z zawodu rowerowym. A dodatkowo głosuje zawsze na tuskanów i co mu zrobicie
(2025.10.30)
Dziury w istniejących drogach rowerowych jak były, tak są. Na Grunwaldzkiej dużo piachu i wystające rośliny. Przy kazamatach pełno liści. W mieście rozjechane, śliskie kasztany. Jest niebezpiecznie. Stanowisko całkowicie zbędne, ale w popedniej kadencji głosował, jak partia chciała.
(2025.10.30)

info

3  
  3
A to jak z zawodu rowerowym to pewnie Dylewski
(2025.10.30)
Ciekawe kto? Przecież on jest najlepszy
(2025.10.30)