UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Pompka od riwera - Rowery miejskie to bardzo kiepski pomysł. W Łodzi obsługa tego programu kosztuje miliony złotych a wykorzystanie rowerów przez mieszkańców jest znikome. za pieniądze wydane na obsługę rowerów miejskich wystarczyło na rower dla każdego mieszkańca i jeszcze dużo pieniędzy by zostało.