UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Pompka od riwera - Rowery miejskie to bardzo kiepski pomysł. W Łodzi obsługa tego programu kosztuje miliony złotych a wykorzystanie rowerów przez mieszkańców jest znikome. za pieniądze wydane na obsługę rowerów miejskich wystarczyło na rower dla każdego mieszkańca i jeszcze dużo pieniędzy by zostało.