UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a twoi po wpadkach w okresie nawet 2 tygodniowych rządów na pytanie dot. tychże osób, odpowiadają nie znam to, nie mój kolega, nie wiem o co chodzi, a w ogóle to wina... , czyż nie tak?
a twoi po wpadkach w okresie nawet 2 tygodniowych rządów na pytanie dot. tychże osób, odpowiadają nie znam to, nie mój kolega, nie wiem o co chodzi, a w ogóle to wina... , czyż nie tak?