UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a twoi po wpadkach w okresie nawet 2 tygodniowych rządów na pytanie dot. tychże osób, odpowiadają nie znam to, nie mój kolega, nie wiem o co chodzi, a w ogóle to wina... , czyż nie tak?


Anuluj