UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają nieroby i spisiałe trole. Za to obajtki, wilki i śliwki zadbali o wszystko tak, że mucha nie siada. Pan Marek to spoko gość i jak najbardziej można Go nazwać promotorem wszelkich inicjatyw rowerowych, odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, a to że smutne piwożłopy mający ostatni kontakt z rowerem po komunii wyją i narzekają wcale nie dziwi, za dużo wysiłku dla nich - fizycznego i intelektualnego
Rowerowy Dziad