UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pompka od riwera - Rowery miejskie to bardzo kiepski pomysł. W Łodzi obsługa tego programu kosztuje miliony złotych a wykorzystanie rowerów przez mieszkańców jest znikome. za pieniądze wydane na obsługę rowerów miejskich wystarczyło na rower dla każdego mieszkańca i jeszcze dużo pieniędzy by zostało.