UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Mlekosiewylewa - Obawiam się że to tak nie działa. Ta opłata nie jest za samą zarządzanie ale zrobienie wszystkiego co jest potrzebne - zabezpieczenie dróg, doprowadzenie prądu do stanowisk a nawet przygotowanie szopki. Urząd nie posiada materiałów na stanie które są do tego potrzebne więc by musiał je wypożyczyć a jak znam życie to by wyszło jeszcze drożej. A po za tym będzie organizować to firma która wie co robi i ma w tym doświadczenie, czego nie można powiedzieć o ludziach pracujących w urzędzie. Pewnie zapytasz mimo wszystko po co mamy taki departament wiec śpieszę z odpowiedzią : Nie wiem choć się domyślam.