Wybrany wątek opinii

To po co ten cały Departament od Imprez, skoro miasto wynajmuje firmę, która ma przygotować jarmark ??!?? Ale co tam 100 tysięcy... Drobiazg z naszych portfeli. Fajne zarządzanie miastem.
Mlekosiewylewa (2025.10.30)
@Mlekosiewylewa - Obawiam się że to tak nie działa. Ta opłata nie jest za samą zarządzanie ale zrobienie wszystkiego co jest potrzebne - zabezpieczenie dróg, doprowadzenie prądu do stanowisk a nawet przygotowanie szopki. Urząd nie posiada materiałów na stanie które są do tego potrzebne więc by musiał je wypożyczyć a jak znam życie to by wyszło jeszcze drożej. A po za tym będzie organizować to firma która wie co robi i ma w tym doświadczenie, czego nie można powiedzieć o ludziach pracujących w urzędzie. Pewnie zapytasz mimo wszystko po co mamy taki departament wiec śpieszę z odpowiedzią : Nie wiem choć się domyślam.
(2025.10.30)
Powrót do komentarzy