UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Departament organizacji Imprez i podobno geniusz zarządzania / były barman/ zatrudniony na samodzielnym stanowisku w Urzędzie Miasta - co oni robią ???
Departament organizacji Imprez i podobno geniusz zarządzania / były barman/ zatrudniony na samodzielnym stanowisku w Urzędzie Miasta - co oni robią ???