UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To po co ten cały Departament od Imprez, skoro miasto wynajmuje firmę, która ma przygotować jarmark ??!?? Ale co tam 100 tysięcy... Drobiazg z naszych portfeli. Fajne zarządzanie miastem.
Mlekosiewylewa
To po co ten cały Departament od Imprez, skoro miasto wynajmuje firmę, która ma przygotować jarmark ??!?? Ale co tam 100 tysięcy... Drobiazg z naszych portfeli. Fajne zarządzanie miastem.
Mlekosiewylewa