UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To po co ten cały Departament od Imprez, skoro miasto wynajmuje firmę, która ma przygotować jarmark ??!?? Ale co tam 100 tysięcy... Drobiazg z naszych portfeli. Fajne zarządzanie miastem.

Mlekosiewylewa

Anuluj