UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Prezydencie jak żyć ? - Za pisu to były pikniki z darmową kielbasom a za po muszę za wszystko płacić. Trzeba obalić ten rząd który chce polską kiełbasę sprzedać Niemcom

Szok i niedowierzanie

Anuluj