UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Prezydencie jak żyć ? - Za pisu to były pikniki z darmową kielbasom a za po muszę za wszystko płacić. Trzeba obalić ten rząd który chce polską kiełbasę sprzedać Niemcom
Szok i niedowierzanie
@Prezydencie jak żyć ? - Za pisu to były pikniki z darmową kielbasom a za po muszę za wszystko płacić. Trzeba obalić ten rząd który chce polską kiełbasę sprzedać Niemcom
Szok i niedowierzanie