30
01.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dziesiąty artykuł o tym samym a dojazd 11- stką jest ja na wieczny spoczynek !
(2025.11.01)

info

0  
  1
Niektórzy odwiedzają groby tylko raz w roku i dochodzi do takiego festiwalu jakby i konkursu na najpiękniejszy grób. A nie chodzi o to, aby przysłonić go tymi zniczami i kwiatami, ale o to, aby nasze serce było otwarte na pamięć bo Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci i modlitwą za ich śp. Dusze.
Qpamięci (2025.11.01)

info

3  
  0
Zaduszki, czyli Dzień Zaduszny, obchodzimy 2 listopada - i warto pamiętać, że to właśnie Zaduszki są Świętem Zmarłych, a nie święto Wszystkich Świętych, przypadające na 1 listopada.
Qpamięci (2025.11.01)
Jasio poszedł z babcią do kościoła w Zaduszki. Słucha jak ksiądz czyta wypominki: - Za duszę Jana, Marcina, Henryka, za duszę Adama, Andrzeja, Teofila... Chłopiec słucha, słucha, w końcu zaniepokojony ciągnie babcię za rękaw: - Babciu, chodźmy stąd, bo on nas wszystkich zadusi!
filutek (2025.11.01)

info

3  
  0
Paraliż i dezorganizacja Gratulacje tak świetnie to jeszcze nie było
Kat na patologię (2025.11.01)

info

2  
  1
@Być albo....żyć - Nie ma takiego życia, tak czy siak, Sam tam nie dojedziesz, ale cię dowiozą to jest pewne
(2025.11.01)
@Qpamięci - Warto pamiętać o zmarłych przez cały rok proszę pana. Nie tylko w te wyznaczone przez kogoś dni - i obojętnie jak te dni nazwano.
(2025.11.01)
@KaczorDonald - Konfitura jest skrajnie antypolska i do tego prowschodnia. Z Targowicą mi się tylko kojarzy.
(2025.11.01)
Jak co roku. Jadąc na cmentarz czuję się, jak sardynka w puszce. Tłoczno, duszno i na dodatek zafundowali nam wycieczkę z Zawady. Dalej nie ma na to mądrych głów, by to polepszyć!!!! A decydenci w ZKM po studiach!!!
(2025.11.01)

info

0  
  0
Tak ruchem kierowano, że od dołu nie wpuszczali, a od górnej dębicy do ronda przy hotelu korek. Gratuluję
(2025.11.02)

info

1  
  0