UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak co roku. Jadąc na cmentarz czuję się, jak sardynka w puszce. Tłoczno, duszno i na dodatek zafundowali nam wycieczkę z Zawady. Dalej nie ma na to mądrych głów, by to polepszyć!!!! A decydenci w ZKM po studiach!!!


Anuluj