UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niektórzy odwiedzają groby tylko raz w roku i dochodzi do takiego festiwalu jakby i konkursu na najpiękniejszy grób. A nie chodzi o to, aby przysłonić go tymi zniczami i kwiatami, ale o to, aby nasze serce było otwarte na pamięć bo Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci i modlitwą za ich śp. Dusze.

Qpamięci

Anuluj