Wybrany wątek opinii

@Stać nas 😀 - w samo sedno, bo ich stać
(2025.10.29)
@Stać nas 😀 - Niech ktoś autorowi wytłumaczy, że POPIS to jedna antypolska POPISOWA ekipa z okrągłego stołu 😁 Głosują tak samo, wystarczy sprawdzić w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISu.
KaczorDonald (2025.10.30)
@KaczorDonald - Konfitura jest skrajnie antypolska i do tego prowschodnia. Z Targowicą mi się tylko kojarzy.
(2025.11.01)
Powrót do komentarzy