Wybrany wątek opinii
@Stać nas 😀 - w samo sedno, bo ich stać
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Stać nas 😀 - Niech ktoś autorowi wytłumaczy, że POPIS to jedna antypolska POPISOWA ekipa z okrągłego stołu 😁 Głosują tak samo, wystarczy sprawdzić w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
@KaczorDonald - Konfitura jest skrajnie antypolska i do tego prowschodnia. Z Targowicą mi się tylko kojarzy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0