UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niektórzy odwiedzają groby tylko raz w roku i dochodzi do takiego festiwalu jakby i konkursu na najpiękniejszy grób. A nie chodzi o to, aby przysłonić go tymi zniczami i kwiatami, ale o to, aby nasze serce było otwarte na pamięć bo Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci i modlitwą za ich śp. Dusze.

Qpamięci