UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Qpamięci - Warto pamiętać o zmarłych przez cały rok proszę pana. Nie tylko w te wyznaczone przez kogoś dni - i obojętnie jak te dni nazwano.


Anuluj