UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Qpamięci - Warto pamiętać o zmarłych przez cały rok proszę pana. Nie tylko w te wyznaczone przez kogoś dni - i obojętnie jak te dni nazwano.
@Qpamięci - Warto pamiętać o zmarłych przez cały rok proszę pana. Nie tylko w te wyznaczone przez kogoś dni - i obojętnie jak te dni nazwano.