A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@itp - A utylizacja tego szajsu i tandety cmentarnej to członek ?
@Stać nas 😀 - w samo sedno, bo ich stać
W Szwecji ponad 52 % mieszkańców należy do kościoła luterańskiego, a prawie 15% deklaruje się jako protestanci. Natomiast tylko 1,1 % deklaruje katolicyzm, a 1,4 % wyznanaje islam. Stąd rytuały i obrzędy świąt religijnych nie są zgodne z katolickim kościołem. Dlatego obchody świąt 1 i 2 listopada nie mają wymiaru takiego jak w Polsce. Zresztą w tzw krajach katolickich te obchody też wyglądają inaczej, a przykładowo w katolickich landach w Niemczech ograniczają się do zapalenia symbolicznego znicza na grobie bliskiej osoby.
Ogarnij swoją bidę.
Jak? - drogami.
Szwecji to do pięt nie dorastamy tu w Polsce
a gowniarstwo 25 lat i nowe auta z salonu skad na to maja? znam takch u siebie z klatki....
Ha ha ha. Zazdrość i zawiść cie zjadają od środka starcze.
@Stać nas 😀 - Niech ktoś autorowi wytłumaczy, że POPIS to jedna antypolska POPISOWA ekipa z okrągłego stołu 😁 Głosują tak samo, wystarczy sprawdzić w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISu.
Dlaczego doga od jeziorka do Dębicy jest jednokierunkowa od dzisiaj rana. Miało to nastapić od 01.11.Ludzie pracują, a dzieci idą do szkoły. Jak my mieszkańcy Stagniewa i okolic mamy dostać się do pracy i szkoły nie mając samochodu. Ograniczenia w dzień wolny jeszcze zrozumiem, ale w dzień pracujący !!!!! Ludzie nie dotarli do szkoły i pracy przez błędne informacje. Brak słów na organizację.