UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czegoś nie rozumiem - to UM nie wie na ile był ubezpieczony zakład? Albo wie i nie chce powiedzieć, bo albo ubezpieczyli na grosze i teraz lipa, albo niedawno podwyższyli znacznie ubezpieczenie i to będzie sugerowało, że szykowano się na ten pożar. I tak źle i tak niedobrze.


Anuluj