UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co się tak wyżywacie na innych ? A jak wygląda Wasza dbałość na co dzień o mienie współne ? Obiektów komunalnych jest więcej niż jeden, więc chyba warto wykazać realną troskę o to by mieć ciepło, światło, wodę i dach nad głową? Śmiecenie na chodniku, wrzucanie foliówek do kanalizacji, brak dbałości o segregacje odpadów, otwarte okienka piwniczne w czasie zimy, urwane klamki i nie domykające się drzwi wejściowe... wymieniać można wiele.. więc chwilę pomyśl także o innych...


Anuluj