UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedyś widziałem wywiad z firmą ze Szczecina, która jako -wtedy chyba pierwsza na świecie - wyprodukowała automatyczną sortownię (monitoring/skaning+dysze itp.. ), która jest w stanie pięknie posortować > 99% materiału (gdy wtedy jakieś ultra-unijne wymagania na 20x0 rok były do bodaj 60-80% :) )... może pora na nowszą technologię przy okazji tego pożaru? Podobno coś takiego ma Olsztyn (no ci zawsze zajumają skądś kasę; )) - może warto się przyjrzeć?
WolneMedia.pl