UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@KapitanSzyderca - Chłopie, to jest (był) zakład miejski - czyli publiczny - czyli nasz, mieszkańców - więc nie jest tajemnicą na ile "nasz" prezydent ubezpieczył Nasz Zakład. Rozumiesz? Analogicznie - jak kilka osób ma spółkę i prezes ją ubezpieczy to pozostali wspólnicy mają prawo wiedzieć na ile jest ubezpieczona. Rozumiesz? ZUO to nie prywatny podmiot - tylko nasz - miejski - publiczny - rozumiesz? Nie czyjś - tylko nasz - mój - twój - wspólny.