A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niech firma ochroniaska teraz pokrywa wszystkie koszty !!
@KapitanSzyderca - ha ha, ten co nie jątrzy.... uuuu aaaaa
Już dwóch pisowców robi politykę na pożarze. Tak ich wyszkolił Prezes, bo na wypadkach lotniczych, powodziach i innych nieszczęściach obala się rządy.
@jestem z miasta - Zamilcz młokosie zrobiony na kokosie.
@zbig2905 - Taaaa... w tym jeden bez nogi a drugi głuchoniemy bo firmy ochroniarskie przyjmują ludzi z grupą.
Sortownia była wyposażona w system przeciwpożarowy czyli gaśnice były i starczy.
A dlaczego? Śmieci zmieszane przed segregacją maja prawo się nagrzewać tak jak np. siano rzucone na pryzmę i są samozapłony siana. Więc dlaczego w stercie śmieci nie moigło? Zadzwoń do Jadwigi Hymel, jej się styrta paliła
Wiesz w lux hotelach są czujki i sprayskiwacze sufitowe.
I takie myślenie jest ? brak słów ! ponieważ gdyby w segregacji śmieci było jak w hotelach lux gdzie działa automat przeciwpożarowy to taka instytucja kosztowała by 500% więcej, i tyle samo więcej byś płacił za wywóz śmieci.
"urzędnicy nie chcą jednak zdradzić, na jaką kwotę opiewała polisa"
czy to jest jakaś kpina? co to zbaczy nie chcą zdradzić. to znaczy że kwota ubezpieczenia była niewłaściwa?