UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@KapitanSzyderca - nic nie napisałem, że głosuje na PiS. Jako podatnik tego miasta, mam prawo wiedzieć. Pełna zgoda tragedia, ale czy musiało do niej dość, a jak już doszło dlaczego takie straty. Rozumiem jest Pan zafascynowany Panem Miissanem, osobiście nie mam nic do tego Pana, ale we władzach Elbląga jest od 2013 roku. Co do brzydzę się itd. słabe to, ale to znak pełnych miłości i serduszka w klapie Dla przypomnienia ten co kupił tereny CPK sponsoruje również campusy Rafała Czajkowskiego, więc? siej sobie co Pan chce. Taka komusza trochę Pana narracja jedna władza, jeden wódz jedna racja.
jestem z miasta