Wybrany wątek opinii

Trochę nie logiczne jak śmieci wywożą do czterech miast to już widzę jak specjalnie każdy elblążanin sortuje śmieci co do nakrętki. W tym temacie bez zmian.
(2025.10.28)
Jednak jesteś głupi !
(2025.10.28)
Jednak nie. Myślę ze jednak mądry bo nie wyzywam innych od głupich. Ilość głosów na tak tylko potwierdza moją rację a twój komentarz jak widać jest krytycznie oceniony. Nie pozdrawiam.
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy