Wybrany wątek opinii
Trochę nie logiczne jak śmieci wywożą do czterech miast to już widzę jak specjalnie każdy elblążanin sortuje śmieci co do nakrętki. W tym temacie bez zmian.
Do moderacji
Odpowiedz
19
6
Jednak jesteś głupi !
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
Jednak nie. Myślę ze jednak mądry bo nie wyzywam innych od głupich. Ilość głosów na tak tylko potwierdza moją rację a twój komentarz jak widać jest krytycznie oceniony. Nie pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1