UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zbig2905 - Pracowałem tam w 2023 i w weekendy i w dni powszednie służba zaczyna się przy sortowni od 18stej do 6stej, a w dni powszednie są pracownicy ZUO do 22 drugiej czasami pracowali w soboty do 12 -14stej później teren nie był przez nikogo monitorowany choć powinni tam chodzić zwiedzać ci co są na bramie zanim przyjdzie nocna zmiana, ale coś nie zatrybiło rutyna i logicznie myśląc jak straż została wezwana o 18:45 to już wszystko się paliło więc pożar musiał wybuchnąć o wiele wcześniej, a chłopaki z bramy mają 200m od sortowni i jakby ktoś poszedł zrobił kontrole po wyjściu pracowników ZUO straty by były może mniejsze, a alarmu też na bramie nie słychać. Zanim weszła nocna zmiana już trwał pożar i to pewnie on zawiadomili straż. Na bramie pracuje 2 po 24h plus dochodzący na nockę przy sortowni.

mieszkaniec elbląga

Anuluj