UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bez przesady stary grupy mają, bo bez grupy do ochrony się nie załapiesz, ale chodzą i naprawdę niektórzy są dobrymi pracownikami patrolują co dwie godziny z tego są rozliczani są odbijaki musisz wyjść, ale wiadomo Polak potrafi szczerze myślę, że tutaj rutyna ich zgubiła, ponieważ alarmy też wyły bez podstawnie często gęsto i tutaj jest wiele czynników które zawiodły ludzki i techniczny ochrona myślę tutaj nie dopełniła swoich obowiązków sprawdzenia sortowni do przyjścia nocnej zmiany może gdyby ktoś tam poszedł o 14stej i 16stej może by starty były mniejsze zależy kiedy wybuchł pożar dlatego kontrola mogła być i w tym momencie nic się nie paliło tylko mogło się zapalić po obchodzie możemy gdybać.

mieszkaniec elbląga