UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bez przesady stary grupy mają, bo bez grupy do ochrony się nie załapiesz, ale chodzą i naprawdę niektórzy są dobrymi pracownikami patrolują co dwie godziny z tego są rozliczani są odbijaki musisz wyjść, ale wiadomo Polak potrafi szczerze myślę, że tutaj rutyna ich zgubiła, ponieważ alarmy też wyły bez podstawnie często gęsto i tutaj jest wiele czynników które zawiodły ludzki i techniczny ochrona myślę tutaj nie dopełniła swoich obowiązków sprawdzenia sortowni do przyjścia nocnej zmiany może gdyby ktoś tam poszedł o 14stej i 16stej może by starty były mniejsze zależy kiedy wybuchł pożar dlatego kontrola mogła być i w tym momencie nic się nie paliło tylko mogło się zapalić po obchodzie możemy gdybać.
mieszkaniec elbląga