UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komunikacja miejska powinna być darmowa to ograniczyłoby w znacznym stopniu biurokracje ZKM (sprzedaż, kontrole, produkcje biletów itp) a co mega ważne powietrze byłoby czystsze a tramwaje i autobusy pełne ludzi.


Anuluj