UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

2 zł. Za pięć minut ? Przecież to jest około dwa i pół przystanku. Teraz za 4 zł. mogę jeździć przez godzinę czym chcę. Nieźle ktoś to przeliczył.


Anuluj