UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
2 zł. Za pięć minut ? Przecież to jest około dwa i pół przystanku. Teraz za 4 zł. mogę jeździć przez godzinę czym chcę. Nieźle ktoś to przeliczył.
2 zł. Za pięć minut ? Przecież to jest około dwa i pół przystanku. Teraz za 4 zł. mogę jeździć przez godzinę czym chcę. Nieźle ktoś to przeliczył.