UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ojej, a dla mieszkańców okolic Dębica za korzystanie z autobusu wycieczkowego dookoła miasta to ile dacie zniżki i za ile bilecik będzie?
bfhbf
Ojej, a dla mieszkańców okolic Dębica za korzystanie z autobusu wycieczkowego dookoła miasta to ile dacie zniżki i za ile bilecik będzie?
bfhbf