UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ojej, a dla mieszkańców okolic Dębica za korzystanie z autobusu wycieczkowego dookoła miasta to ile dacie zniżki i za ile bilecik będzie?

bfhbf

Anuluj