UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Komunikacja miejska powinna być darmowa to ograniczyłoby w znacznym stopniu biurokracje ZKM (sprzedaż, kontrole, produkcje biletów itp) a co mega ważne powietrze byłoby czystsze a tramwaje i autobusy pełne ludzi.