UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak deweloper wybudował nowe osiedle to hotel trzeba rozwalić... a po co ciągnęli nową instalację CO w zeszłym roku... Ktoś powinien za to beknć


Anuluj