UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak deweloper wybudował nowe osiedle to hotel trzeba rozwalić... a po co ciągnęli nową instalację CO w zeszłym roku... Ktoś powinien za to beknć
No tak deweloper wybudował nowe osiedle to hotel trzeba rozwalić... a po co ciągnęli nową instalację CO w zeszłym roku... Ktoś powinien za to beknć