UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@MariuszLewandowski-Fc - Wyrobem człowiekopodobnym, zadufanym w sobie, wszechwiedzącym alfa i omegą jesteś chyba Ty, a przynajmniej tak o sobie myślisz narcyzie. Według tego co piszesz, to lepiej nie pracować wcale, żyć na garnku osób zaradnych i chcących poprawiać swój byt niż nie iść do pracy, tak ? Więc proponuję, weź sobie na utrzymanie jednego czy drugiego bezrobotnego w sile wieku i dopiero się wymądrzaj. Znam to towarzystwo i wiem, że lepiej im nie pracować i wymuszać zasiłki i inne przywileje niż pójść do pracy, jakiejkolwiek. No tak, ale wymagania zachodnie wykształcenie z PGR-u. Takie są realia. Kto chce pracować, pracę znajdzie za godne pieniądze. Tak, uważam że powinny być lokale socjalne o najniższym wymaganym standardzie w których właśnie tak leniwi ludzie powinni mieszkać. Ja musze rano wstawać do pracy żeby zapłacić czynsz, zapewnić dzieciom utrzymanie, bo moja godność jako matki i kobiety mi nie pozwala zachować się inaczej. I nie idę w kierunku dziecioróbstwa w zamian za zasiłki.
mieszkanka dzielnicy