UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A niby brakuje mieszkań, gdyby budynek został wyremontowany z zewnątrz i wewnątrz na pewno pasowałby do budynków które powstają, wystarczy trochę dobrej woli włodarzy Elbląga, na inne bzdurne projekty pieniądze są, a na remont już nie ma


Anuluj