UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A niby brakuje mieszkań, gdyby budynek został wyremontowany z zewnątrz i wewnątrz na pewno pasowałby do budynków które powstają, wystarczy trochę dobrej woli włodarzy Elbląga, na inne bzdurne projekty pieniądze są, a na remont już nie ma