UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A niby brakuje mieszkań, gdyby budynek został wyremontowany z zewnątrz i wewnątrz na pewno pasowałby do budynków które powstają, wystarczy trochę dobrej woli włodarzy Elbląga, na inne bzdurne projekty pieniądze są, a na remont już nie ma