UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się kto normalny chce mieszkać koło patologi? Przykłady potwierdzają nawet 30 lat mieszkania wśród normalnych rodzin niczego nie zmienia. Natomiast to udręka dla normalnych rodzin.
Zgadzam się kto normalny chce mieszkać koło patologi? Przykłady potwierdzają nawet 30 lat mieszkania wśród normalnych rodzin niczego nie zmienia. Natomiast to udręka dla normalnych rodzin.