Kto mieszkał tam na przełomie lat 80 i 90 XX wieku daje kciuka ! Najlepsze czasy za dzieciaka !Tomek.
Kto mieszkał tam na przełomie lat 80 i 90 XX wieku daje kciuka ! Najlepsze czasy za dzieciaka !